Jaanus Mutli sõnumid Katrin Lustile: "PS! Karma is a bitch"

23:40 08. jaanuar 2019
Allikas: Kuuuurija.ee

Tallinna Ettevõtlusameti, ettevõtluse arendamise osakonna juhataja ja endine Tallinna abilinnapea ning keskerakondlane Jaanus Mutli kirjutas “Võlaküttide” saate produtsent Katrin Lustile uue kõrbeda kirja. Ta väidab, et ta ei peagi avalikkusele mingeid vastuseid jagama ei oma võlgade ega millegi muu kohta, kuna ta ei ole juba kümme aastat avaliku elu tegelane.

Loe Mutli põhjendust, miks ta meediaga ei räägi siit:

Tere Preili Lust

Kuna Te paiskate vist meediasse kõik minu poolt Teile saadetud sms-id ja meilid, siis katsun jääda napiks.

Aga alustame sellest, et ma pole juba aastaid avaliku elu tegelane, seega võtan Teie tegevust sekkumisena minu ja muuhulgas ka minu pereliikmete ja lähedaste eraellu. 

Milles avaldub hetkel ülekaalukas avalik huvi, mis annab Teile õiguse minu eraellu tungida? Kas selleks on edeva Ants Pääri huvi ennast teles Teie toel eksponeerida? Vaevalt küll.

Ütlesin suvel ja kordan siinkohal üle, et kaamera ette ei ole mul soovi tulla.

Seda, et ma vastulauset ei soovi, pole ma öelnud. Aga see Teid ei huvita. Teil on vaja oma ohvrid kaamera ette saada, et siis piltlikult öeldes nende ninakarvu zoomida.

Aga selles on Teil õigus, et ütlesin Teile selgelt ja üheselt, et ma pole avaliku elu tegelane juba oma 10 aastat ja ei soovi oma eraelu kommenteerida.

Ning nagu Teie, andsin ka mina endale ühena paljudest uusaastalubaduse, et valin hoolega, kellele ajakirjanikest intervjuud annan ja kellele mitte. 

 

Ilusat õhtut,

Jaanus Mutli

PS. Karma is a bitch

 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!