Legendaarne ärimees Martin Napa asub võlglasi päästma

20:30 07. jaanuar 2019
Allikas: Kuuuurija.ee

Tänases "Võlaküttide" avasaates astus enda eest vapralt välja ärimees Martin Napa, kellelt võlakütt Lembitu Kitt nõudis võlgnevuse tasumist. Napa teatas nii saates kui teatab ka peale saadet, et tema mingit raha maksma ei hakka ja ta soovitab kõigil, kes on võlaküttide küüsi sattunud, temaga kiiremas korras ühendust võtta.

See ei ole muide niisama sõnakõlks, vaid Napa lubab võlaküttide lõksu sattunud inimesi hakata aitama läbi oma õigusabibüroo Defensor Pacis OÜ, mis tegutseb Tallinnas. 

"Kõik, kes kannatavad võlaküttide terrori all tulge minu jutule, " teatas Napa, "Eestis mõistab õigust kohus, mitte võlakütid omakohtu kaudu."

Napa on muide Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lõpetanud cum laude ja ta on töötanud juristina omal ajal ka kolmes ministeeriumis ja kliendina teenindanud enda sõnul ka Piirivalveametit. 

"Luban, et aitan inimesi, kes on võlgadega hätta jäänud ja kõigiga leiame ühise mõistmise teenuste eest tasumisel," lubas Napa, et tema õigusabibüroo hinnad ei kerki kõrgustesse ja kedagi oma murega ainult raha pärast minema ei saadeta. 

"Ma mõistan, et inimesed on võlgades ja nad tulevad minu jutule juba niigi keerulises seisus. Ma luban, et me leiame lahenduse ja võlakütte ei tasu karta, vaid neile tuleb vastu hakata!"

Martin Napa palub kõigil abivajajatel ühendust võtta numbril 5083891 või kirjutada talle e-kiri aadressil martin@toompea.ee

Martin Napa lisab veel, "Kui keegi on näinud seriaali 'Kutsuge McCall', siis mina olengi just see Eesti esimene  equalizer!"

Seriaal, millest Napa räägib ja mille järgi on hiljem tehtud ka film, jutustab endisest USA spioonist Robert McCallist, kes aitab pensionile minnes hädalisi. Inimesed leiavad ta lihtsa ajalehekuulutuse peale- kas sul on probleem, helista numbril 5083891.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!