Väike Ariella vajab heade inimeste abi Saksamaal

16:36 30. detsember 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

Jõulud ja aastavahetus on aeg, mil eestlase süda läheb eriti härdaks ja me teeme annetusi nii televiisori, raadio kui sotsiaalmeedia vahendusel. 

Ometi ei ole kõik annetuste soovijad siirad ja tihti on pühade aeg ka kelmidele ja paharettidele ideaalne pinnas raha teenimiseks ja inimesed peaksid olema eriti valvsad, kellele ja miks nad oma raha annetavad. 

"Kuuuurija" sai samuti päev enne aastavahetust kirja, milles üks murelik kodanik tunneb huvi, kas annetuse soovija on ikka aus. Avaldame kirja ja kuulutuse. Mis Sina arvad, kas raha läheb õiglaselt või on siin taga miskit muud?

"Hei! Oskad kellegile ajakirjanikule edasi saata selle, et nad uuriks ja loo kirjutaks sellel teemal? Igal juhul on aru saada, et laps on väga haige ja vajab kohe kallist ravi välismaal. Samas on enam kui veider et annetuste koguja on Belgia mingi mtü laadne organisatsioon. Kes nad on ja kust nad tulevad ei saa aru. Eesti arste igal juhul tehakse selles tekstis maatasa. Ei tahaks uskuda et petturid aga see levib kuidagi kahtlaselt väikestes eesti gruppides ja teadagi et on igasugu pettureid. Aga kui see laps tõesti on hädas siis tahaks aidata! Ehk on sinul tutvusi ajakirjanike ringkonnas kes teavad kuhu helistada ja maad uurida. Ehk saab avalikult jagades raha kokku? Aga oma nime ei sooviks ma kuskil avaldada. Olen vaid nõus annetama kui tean kas asi ehtne."

https://www.facebook.com/donate/968498006675712/?fundraiser_source=external_url


Kommentaarid

Kommentaare 2
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
konn 16:07 01. jaanuar 2019
Kahtlane tundub küll asi. Taotluse tegija tundub ukrainlanna kes on eestisse saabunud 2018
Kahtlane 13:59 14. jaanuar 2019
Nad said ju haigekassa raha, kuhu siis annetatud 70000 läheb?