Soomlane on pettunud Eesti politseis

11:00 06. detsember 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

"Kuuuurija" tegi kaks aastat tagasi loo sellest, kuidas ühes Tallinna striptiisibaaris peteti väidetavalt temalt välja poole tumniga 3300 eurot.

Nüüd räägib mees, et ta ei mõista miks Eesti Politsei- ja Piirivalveamet uurimise lõpetas, samal ajal kui Soome pank maksis talle kõik raha tagasi. Eesti Politsei- ja Piirivalveameti sõnul võib aga striptiisibaar oma hinnakirju ise kehtestada ja nii on lubatud müüa ka 2500-euroseid jooke. 

 

NB! Vastavalt artiklite refereerimise heale tavale, igasugusel refereerimisel tuleb märkida allikas – internetiportaali kuuuurija.ee koos täispika lingiga!


Kommentaarid

Kommentaare 1
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Mees 13:31 06. detsember 2018
Tere,

juhtusin seda lugu nägema. Siis tuli meelde, et kaks aastat tagasi olin käimas vanalinnas külastasin ühte baari olin veits napsune mitte palju. Baar oli tühi, oli ainult kaks tüdrukut kellega sai võetud ühe õlle, nad tegid ettepaneku minna edasi Merepuiesteele ühte baari. Kui sinna jõudsime, oli seegi koht tühipeale baaridaami, tudrukute ja minu polnud seal kedagi, kohe valati meile kohe mingi imelik naps, läksin vett välja valama ja jätsin pintsaku tooli peale. Tagasitulles küsis baaridaam minult raha hakkasin pintsaku põuetaskust raha võtma kus pidi olema ca 150 eur. Kuid raha polnud enam. Siis tehti ettepanek, et ma läheks võtaks pangaautomaadist raha juurde kuid ma keeldusin ja küsisin kas keegi nägi minu pintsaku kallal kedagi askeldamas, vastati ei näinud. Siis tuldi mulle kätega kallale, et arvet ei saa maksmata jätta, tekkis rüselus ja nad lendasid kõik nurka ühte hunnikus. Võtsin pintsaku ja läsin koju.
Nede naiste seltskonnas ja selles Madonna baaris läks mulle maksma 150 eur. Moraal, ei tasu külastada igasugu urkaid kus on petised ja vargad. Hea, et Jukka eluga veel pääses, sellised inimesed on kõigeks võimelised. Kinni tuleks sellised kohad panna, kiirmenetlusega sulgeda igavesti ja kõik kes sellega seotud ei tohiks kunagi ettevõtlusega tegeleda.

parimat