JUST PRAEGU: Terrorirünnak Soomes!

Foto: Unsplash.com
16:14 05. detsember 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

Sel nädalal toimus Soomes väidetavalt kaks terrorirünnakut. Neist värskem juhtus Helsingin Sanomat väitel täna varahommikul, Kesk-Soomes, Uuraise lähedal. 
Esimene rünnak toimus eile, teisipäeval, Loimaal. 


Mõlemas juhtumis kahtlustatakse 30-aastaseid välismaise päritoluga mehi. Nende täpsemat päritolu pole Soome politsei meediale veel ütelnud. 
Viimase juhtumi kirjeldus on selline, et täna kella ühe ajal öösel rabas välismaine kodanik bussijuhilt rooli kui sõidukiirus oli umbes 80 km/h ja üritas bussi teelt välja roolida.

Reisijad sekkusid ja murdsid jõuga mehe maha ja teda hoiti kinni kuni politseipatrulli saabumiseni. Oluline on veel mainida, et sellel hetkel oli tee libe ja hoiti ära raske õnnetus. Kuna tegemist oli kahekordsete bussidega, oleksid tagajärjed võinud olla traagilised.

Helsingin Sanomat sõnul toimus teisipäevane rünnak õhtul, samamoodi haaras välismaine mees bussiroolist keset sõitu, mille tagajärjel põrkas buss teise sõidukiga kokku. Õnneks taas inimesed viga ei saanud. 

Politsei ei anna veel kommentaare, et kust mehed täpsemalt pärit on ja kas need juhtumid on omavahel seotud. Küll aga kommenteeris "Kuuuurija" allikas, et tegu võis olla terrorirünnakutega. 

Loe siit:

Helsingin Sanomat - LINK


Kommentaarid

Kommentaare 4
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Minna 10:35 06. detsember 2018
Soome pool küll seda terrorirünnakuna ei käsitle, kust sellise väited? Ja muidugi JUST PRAEGU , no tule taevas appi seda meediat nüüd. Külvate vaid vale infot inimestesse.
Anne 11:30 06. detsember 2018
Kaks idioot ei isegi õnnestunud oma lollides plaanides ja nüüd külvate paanikat? Julgete ennast journalistiks kutsuda ka või?
inimkonnale 00:24 07. detsember 2018
Seepärast ei tahagi moslemid juba ainuüksi tegude pärast!!!
sven 18:48 09. detsember 2018
Üks välismaise välimusega oli neeger,tean seda täpselt sest bussis viibis ka minu vennatütar