IGOR MANGI JUHTUM JÄTAB INIMESED KODUTUKS Kuula lindistust!

13:04 31. juuli 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

Tähetark Igor Mangi lugu pani Tallinna linna ametnikud sotsiaalkorterites tegema puhastustööd.

„Kuuuurijaga“ võttis ühendust Mati (nimi muudetud) kes teatas, et ta on olnud pikalt Nõmmel sotsiaalkorteri järjekorras, kuid linn ei leia invaliidist mehele pinda, kus elada. Kuna mees oleks jäänud kodutuks, tõttas talle appi tema parim sõber, kes võttis Mati mõneks ajaks enda juurde ulu alla.

Invaliiduse tõttu ei saa Mati tööl käia ja väikese sissetulekuga mees koliski mõneks ajaks sõbra juurde, kuniks linn talle Nõmmel pinna leiab. Kahjuks seda aga ei juhtunud ja nii on Mati juba mitu aastat Mustamäel Akadeemia teel sõbra juures.

 "Nüüd siis olen lõplikult tänaval. Pärast Mangi juhtumit võeti kõik pinnad ette ja kõik, kes ei tohi sotsiaalmajas elada, aetakse sealt välja. Ma mõistan et võib-olla on vale, et ma seal olin, aga linn võiks mulle ikka paar päeva anda, et ma saaksin korterist oma asjad välja kolida. Või siis anda korteri mille järjekorras ma olen aastaid olnud. Kasvõi mingi pinna...." Nüüd peab Mati enda sõnul kolima puu alla. "Kuupäev, kui pidin välja kolima, oli kaks päeva enne seda kui mind päeva pealt tänavale tõsteti," kurvastab invaliidsuspensionil olev mees. "Mangi juhtum pani linna puhastustööd tegema aga ametnikel võiks siiski säilida ka mingi inimväärne mõtlemine. Kui ma saaks, ma läheks tööle, aga ma ei saa. Mu sõber pakkus mulle abikäe ja nüüd visati mind päeva pealt välja..."


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!