KAS MAKSUMAKSJA RAHA LENDAS KORSTNASSE?

20:00 24. september 2018
Allikas: TV3Play
Eesti üks paremaid rulatajaid räägib sellest, kuidas Tartu Tähtvere rulaparki pandi maha kordi odavam teekate kui noortele lubati. Asfalt oli kokku klopsitud justkui ehitusjääkidest ja noored ise kutsusid seda porgandiriiviks. Kuidas noored oma õiguste eest seisid ja mis ikkagi täpselt juhtus?

Kommentaarid

Kommentaare 2
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Tarvo 22:09 24. september 2018
see onu puhub puhast jama!!! töötan juba 22 aastat keevitajana ja objekte on olnud üle maailma... lõunaprantsusmaal oli temperatuur varjus 48c. ja aparaat ei andnud ühtki errorit terve 8h tööpäeva jooksul!!! aga jah... loll on see kes vabandusi ei leia!!!!
kuupuurija 10:22 25. september 2018
Noortest ei saa ma ka aru. Imestavad, et on pidanud aastaid oma vidinaid ootama aga samas meil on endiselt lasteaedu, kes on AASTAKÜMNEID omale uut mänguväljakut ootanud. Miks peaks nüüd kamp noori siis erinev olema teistest?

Lisaks ajab ka see naerma, et noored mõtlevad, et Tartu linnaisad peavad nende jaoks kõik teravad nurgad ja augud ära lihvima. Ei ole see maailm midagi nii ohutu ja enda kaitsmiseks- ka lastel, tuleb lihtsalt midagi ette võtta. Pisemate jaoks on ju lapsevanemad. Jäigi arusaamatuks, kas tõesti on 5-aastased seal pargis täiesti omapea. Mida see kasutusjuhend siis aitab, kui mõni isegi seda lugeda ei oska?

Lust arvab samuti, et niikui soe mai saabub, siis esimese asjana on terve Tartu linna ehitusbrigaad selle mänguväljaku kallal. Loogiline, et igal asjal on oma ooteaeg.

Ilmselt oli noortel lihtsalt liigselt tähelepanu vaja ja Kuupuurija- nagu ikka, üritas asja nii dramaatiliseks teha kui vähegi võimalik.