Kas mees peksab naisel luud puruks ja Eesti politseid ei huvita?

Foto: Unsplash.com
17:30 11. jaanuar 2019
Allikas: Kuuuurija.ee

Möödunud aasta sügisel tegi “Kuuuurija” loo prantslasest, kelle endine kaasa ja lapse ema Inge Noormets väitis, et ta sai mehelt pidevalt peksa.

Noormets rääkis oma näoga eetris, kuidas prantslane teda laste ja sugulaste nähes nüpeldas, lõi puruks tema ninaluu jne.

Naine näitas saates nii Eesti kui Hispaania politseile tehtud avaldusi koduvägivalla kohta. Peksmistundemärgid olid fikseeritud ka haiglas. Nüüd kirjutab ahastuses naine Katrin Lustile, et perevägivallaga võitlus on Eestis vaid presidendi sõnakõlks, sest politsei otsustas, et Inge koduvägivalla juhtumi uurimine lõpetatakse hoolimata naise avaldustest ja kehavigastustest.

Avaldame siinkohal, naise nõusolekul kirja, meie toimetusele.

Inge Noormets: “President on üles tõstnud naistevägivalla ja tehakse kampaaniat. Kas see on ainult vaestele mõeldus, kellel raha ei ole?

Rikkad, kes advokaatidele maksavad, nemad tohivad naisi peksta. Politsei võtab arvesse  faktiväliseid  tunnistusi.

Nii nagu meie riigis rikas võib kiirust ületada, anna raha ja riku liiklust nii palju kui tahad, nii tohib ka naisi peksta.”

Inge kavatseb asja edasi kaevata ja võitleb enda sõnul mitte ainult enda- vaid ka teiste koduvägivalla ohvrite nimel.


Kommentaarid

Kommentaare 1
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Mari 17:42 14. jaanuar 2019
Minu sõidukile sõitis topeltmöödasõidu tegija , oluliselt veel ka kiirust ületades tagant otsa. Ei aianud seegi et minu taga sõitva reisijateveo bussi juht kinnitas , et just tema bussi tagant tulija sõitis minu sõidukile s.t bussi eesolijale otsa, kihutas ja ei saanud seetõttu pidamagi... Selleks et bussijuhi sõnu kuidagigi ümber lükata. võltsis politsei nii sõidukite vaatlusprotokolle , sündmuskoha vaatusprotokolli kui ka tunnistajate ütlusi. Niisugune politsei siis valgamaal. Ilmselt mujalgi sest nende tegevust ja rikkumisi ei vaevuta isegi uurima.