Võlakütt Päärile jäädi hoopis võlgu?

17:00 03. jaanuar 2019
Allikas: Kuuuurija.ee

Võlakütt Ants Päär on sattunud taas sekeldustesse. Nimelt väidab mees nüüd, et talle on jäänud võlgu inimene, kes ta palkas.

"Mulle lubati, et kui ma tõstan Miiduranna majast välja prantslase, siis ma saan selle töö eest 2500 eurot. Kahjuks ei ole ma tänaseni selle töö eest mitte üht senti saanud!" rääkis Päär. Jutt käib sügisel eetris olnud "Kuuuurija" saatest, kus võlakütt käis tõepoolest Miiduranna uhkest häärberist prantslast välja tõstmas ja sai näkku närvigaasi. Kohale tuli kiirabi ja politsei.

Päär väidab, et täna on maja tühi, üürnikku seal enam pole, aga tema taskud on endiselt tühjad. "Mina sain enda meelest oma tööga hakkama, aga raha mulle makstud pole..." Päär ütleb, et kuna suur osa kokkulepetest selles töös on suusõnalised, siis ei ole võimalik tal pöörduda ka Tarbijakaitseametisse või mujale, et saada raha kliendilt kätte.

Kas võlakütt hakkab nüüd Miiduranna maja omanikku, kes ta väidetavalt palkas taga ajama ja mida talle tema enda sõnul täpemalt lubati, vaata juba edasi videost.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!