USKUMATU: Katrin Lust leidis varastatud auto, mis oli eilses "Kuuuurija" saates veel tagaotsitav!

12:31 27. november 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

Täpselt neli minutit peale eilset "Kuuuurija" saadet saabus meie Facebooki fännilehele postkasti vihje. "Auto, mida te otsite asub Tabasalus Nooruse 9. Mees, kes selle sinna tõi, üritab seda 6000 euro eest varuosadeks müüa."

Vihjega olid kaasas ka fotod autost, millelt olid numbrimärgid eemaldatud ning foto auto numbrimärkidest, mis olid asetatud auto pakiruumi.

Fotod:

  

Katrin Lust tormas ööpimeduses välja ja sõitis koos Antoninaga Tabasallu. "Me ei suutnud uskuda, et see võib kõik võimalik olla, " ütles Lust, "Antonina läks autolammutusplatsile üksi, käes väike taskulamp nagu filmis ja otsis oma Toyotat. Mina valvasin väravate juures näpp 112 numbril, juhul, kui keegi tuleb või midagi juhtub.

Väljas oli pilkane pimedus ja me olime keset metsa. Mitte üht inimhinge ega maja me ei näinud läheduses ja mul oli koguaeg tunne, et vargad tulevad peale saadet ise samal aadressil ja üritavad autot kuskile siseruumi peitu viia. Teadsin, et jooksen ajaga võidu ja kui inimesed avastavad, et nad on vahele jäämas, on nad valmis ükskõik milleks. Ausalt, mul oli tohutu hirm."

Mõne hetke pärast jooksis Antonina juba väravate suunas ja hõikas, "Meie auto on siin Katrin!"

Naised istusid nüüd autosse ja kutsusid politsei.

"Ma tean, et kui ootad siis aeg venib, aga seekord venis ta ikka tõeliselt. Politsei ei tulnud 30 minuti jooksul ja istusime lukustatud autos pimeda metsa vahel ja olime koguaeg valmis selleks, et keegi kuskilt tuleb ja ründab meid või lööb maha. Oli loogiline, et keegi tuleb saate peale seda autot kuskile viima või midagi tegema. Nad teevad ju ükskõik mida selleks, et vargusega mitte vahele jääda," rääkis Lust.

Mingil hetkel sõitis autolammutusplatsi juurde suur BMW X6 maastur.

"Ta jäi meie auto juures seisma, sõitis siis mööda ja pööras 500 meetrit eemal ümber ja tuli meie suunas. Vot siis mõtlesin küll, et issand jumal, kuhu me kihutame metsa vahel. Pime on, libe on. Sõitsime eest ära nagu märulifilmis ja mäletan, et helistasin karjudes politseisse, et kaua peab ootama. Olime seal metsa vahel passinud nüüd ligi 40 minutit!" märkis Lust.

Antonina teatas aga, et soovib minna tagasi auto juurde.

"Antonina arvas, et maastur tuli autot ära viima ja ta nõudis, et viiksin ta auto juurde. Ta ütles, et ta on nii vana inimene, et tal pole enam midagi kaotada. Ta võtab selle riski ja läheb auto juurde!"

Kui Lust ja Antonina jõudsid tagasi autolammutusplatsi juurde, oli BMW maastur juba Toyota juures. Maasturiga sõitnud naine ja mees keelasid "Kuuuurijal" nende filmimise ja teatasid, et nad on selle platsi omanikud ja tundsid, enda sõnul, lihtsalt saatest varastatud auto velgede järgi ära.

"Millegipärast küsisid nad Antoninalt ka seda, et kuidas saab naine ikkagi kindel olla, et auto on tema oma sest numbrimärke ju autol küljes polnud? Antonina vastas, et need on auto pakiruumis ja siis küsis väidetav parkla omanik, et kust Antonina teab seda?"

"Mida teeb varastatud auto teie platsi peal?" küsis Antonina neilt vastu, aga sellele küsimusele ta vastust ei saanud.

Nelikümmend minutit hiljem saabus ka politsei, kelle saatel naised varastatud auto juurde läksid. Antonina võttis kotist välja võtme, vajutas sellele ja Toyota uksed avanesid. Ka auto numbrimärgid olid nii nagu vihje saatja ütles - auto pakiruumis.

Politsei lubas auto viia Rahumäe politseijaoskonda.

"Jälle sinna, kust see varastati!" ehmatas Antonina, keda politseinik aga rahustas ja ütles, "Me viime selle turvaliselt parklasse."

"See oli tõeline ime. Kuna ma olin kodustes dressides välja jooksnud, siis mul oli koguaeg tunne, et see on uni, et see pole ilmsi! Me mõlemad Antoninaga ei suutnud seda kõike uskuda ja lihtsalt kallistasime ja nutsime rõõmupisaraid" rääkis Lust.

Vihje saatja mainis ka seda, et auto üritas varuosadeks müüa saates nähtud Ivan Tsernõhhi lapselaps.

"Kuuuurija" meeskond tänab kogu südamest televaatajat ja vihje saatjat, sest imed sünnivad ainult tänu headele inimestele.

 

NB! Vastavalt artiklite refereerimise heale tavale, igasugusel refereerimisel tuleb märkida allikas – internetiportaali kuuuurija.ee koos täispika lingiga!

https://kuuuurija.tv3.ee/klipid/uudis/2018/11/27/kuuuurija-suur-ime-katrin-lust-leidis-eilses-kuuuurija-saates-naohtud-varastatud-auto/


Kommentaarid

Kommentaare 4
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
peeter 18:21 27. november 2018
Kas keegi nüüd vastutusele ka võetakse ?? Ja miks Katrin üksi sinna
metsa läks,kui tal ka tugev mees kodus ?
Eliisabeth 19:00 27. november 2018
Kas tõesti kaks naisterahvast on tegijamad kui Eesti politsei? Kui kellelgi auto ära varastatakse siis on targem kohe pöörduda Lusti ja Antoniina poole ja politsei kohe mängust välja jätta
joanna 19:20 27. november 2018
see pole ju normaalne, et pool saadet tuleb vaadata veebis!! kust mu vanaema seda vaatab, sest tema vaatab negatiivseid mõttetuid saateid
Volli 23:34 27. november 2018
Ma poleks elus arvanud,et politsei eestis on nii mannetu et ei jõua kolme kuu jooksul ülesse leida autot,mis varastati politsei eest valvekaamerate vaatlus väljalt,Ja kuuurija tegi seda.Suurim au Lustile!