Kuuuurija S6 E6

21:00 08. oktoober 2018
Allikas: TV3Play

54-aastase Dagi poeg Artur otsis üles "Kuuuurija", et oma isa loo põhjal päästa teisi, kes on sattunud läbi esoteerika narkootikumide küüsi. Kuigi meedias räägiti, et Jõelähtmel pruugiti konnalima, siis Artur teab rääkida, et seal talus manustati inimestele kangeid narkootilisi keelatud aineid nagu LSD, MDMA, AYAHUASCA jne. Vaata, kuidas poeg käib surnud isa radadel ja üritab leida asitõendeid, mis aitaks Jõelähtmel asuva väidetava narkotalu sulgeda.


Kommentaarid

Kommentaare 3
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Kristiina 21:54 08. oktoober 2018
Lugu on hea ja Artur tubli. Kuid Katrin milleks sa varjasid välismaalastest samaane tahtlikul? Nad pole kohalikud. Mõned asjad on kohale jõudnud aga ikka on midagi jaburat Katrini töövõtetes. Parem aga lollusi sees..
Kristiina 22:10 08. oktoober 2018
Sa pidid ka julgema edukatest teha negatiivseid lugusid kuid nüüd hakkasid jamama naisega kes poja pärast anonüümsust pommib ja lausa häält veel muuta. Ei muutu see Katrin üldse. Tema eetikavead on nii sügavad,et ei paranda neid meediakampaania ega praktika inglise tabloid lehes kus on reegel,et varjatakse ainult siis kui on laps või elu ohus otse..
Mihkel 22:39 08. oktoober 2018
Madal ajakirjanduslik tase. Palju emotsionaalset ja spekuleerivat juttu. Ei saa tõsiselt võtta, sest puudub dialoog. Intrigeerimise eesmärgil polariseeritakse olukord ja rünnatakse väidetavat antikangelast. Ei teki dialoogi.