Patendiamet koolitab inimesi kaubamärkide osas -  täiesti tasuta!

17:35 19. september 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

Septembrikuu alguses lahvatas skandaal sellest, kuidas üks Tallinna advokaat, Maksim Greinoman, üritab kaaperdada "Kuuuurija" kaubamärki.

Katrin Lust palus Patendiametilt Greinomani käitumise osas intervjuud ja kommentaari, kuid Patendiamet kaamera ette tulla ei soovinud. Selle asemel postitasid nad oma Facebooki lehele teate, et kaubamärk kuulub sellele, kes esimesena annab sisse registreerimiseks vajaliku avalduse ja senisele kaubamärgi kasutajale justkui eeliseid ei anta.

Katrin Lust uuris asja ja sai teada, et tegelikult see asi siiski nii nagu Patendiamet oma Facebooki seinal märkis, ei ole.

Kaubamärkide puhul on kaks olulist asja. Esiteks selle üldtuntus ja teiseks ei lubata registreerida kaubamärki, kui selle taga on kellegi pahatahtlik soov.

Kui Katrin Lust pööras Patendiameti sissekandele sotsiaalmeedias tähelepanu, kustutas Patendiamet oma seinalt antud postituse ja rohkem sel teemal sõna ei võtnud.

Nüüd aga selgub, et Eesti Patendiamet soovib ikkagi eestlasi kaubamärgi teemal natuke harida ja 27. septembril on tulemas tasuta seminar, kus arutletakse just kaubamärgi registreerimise teemadel. Selle ürituse täpsem nimi on "Kaubamärgi valik ja kaitsmine".

Seminar toimub Eesti Patendiameti peamajas, aadressil, Toompuiestee 7, Tallinn.

"Kuuuurija" meeskond kutsub teid kõiki sellel tasuta seminaril osalema, et te kõik ennast kaubamärgi valdkonnaga kurssi viiksite ja et teiega ei juhtuks sama, mis juhtus "Kuuuurija" kaubamärgiga.

Tasuta üritusele saab end registreerida siit:

http://www.epa.ee/et/ettevotjale/seminarid/seminar-kaubamargi-valik-ja-kaitsmine-37


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!