NOOR POISS ÄHVARDAB VANEMAT MEEST JA SOOVIB INTIIMSET SUHET

23:35 11. juuli 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

„Kuuuurijale“ saabus vihje kodanikult nimega Hannes, kelle sõnul on viimasel ajal ühiskonnas probleemiks see, kuidas täisealised mehed alaealisi poisse ahistavad. Hannes soovis aga „Kuuuurijaga“ jagada oma lugu, et näidata seda probleemi teise nurga alt.

Nimelt tutvus Hannes enda sõnul interneti vahendusel 14-aastase poisiga, kellega ta kohtus hiljem mitmeid kordi ka näost näkku Tallinnas. Noor poiss avaldas Hannesele armastust ja lisas Hannese sõbrad ka enda Facebooki sõpradeks.

Seejärel hakkas poiss Hannese sõpradele Facebooki vahendusel endast paljaid pilte saatma ja soovis luua intiimset suhet nii Hannese kui tema juba keskeas olevate sõpradega. Negatiivse vastuse korral lubas poiss Hannese isiku avaldada meedias ja tekitada talle avalikku häbi ja laimu.

„Kuuuurija“ avaldab Hannese vihje muutmata kujul ja täies mahus. Mida Sina asjast arvad? Kas ka täisealised mehed võivad alaealiste küüsi langeda või käitus Hannes algusest peale valesti kui otsustas sõbruneda alaealise poisiga?

Saabunud kiri:
 

Tere, Katrin ja meeskond.
 
Olen te saadet huviga ikka vaadanud. Ka juhul, kui pole minu jaoks huvitavaid teemasi.
Kuid minu mure pole selles, et vanemad mehed kasutavad ära alaealisi vaid...
Olen ise ... aastane mees ning tutvusin mõniaeg tagasi 14 aastase noormehega.
 
Nüüdseks on teada, et "laps" tema kohta pole ammu õige öelda.
Rääkis, et otsib tuttavaid ning kuna olen tema onu sõber siis tahtis minuga tutvuda.
Olen sõbralik ning suhelda võin kõigiga. Saime isegi kokku Tallinna kesklinnas. Saatsin ta bussijaama kus ostis kojusõiduks pileti. Jalutasime veel pisut linnas ringi, kui äkki avaldas armasust. Seletasin, et ta kindlasti ei tunne selliseid tundeid sest alles kohtusime. Kuid ta ei jätnud jonni.
Veel samal õhtul vaatasin fb pealt, et kui hommikul oli mul temaga vaid üks ühine sõber siis õhtuks oli neid üle kahekümne.
 
Jätkasime suhtlust ning sain vähemalt korra päevas temalt armastusavalduse ning küsis, et kas vastu ei armastagi ma teda.
Paaril korral isegi ütlesin vastu, et ikka armastan kuigi see nii olla ei saanud.
Samas kuna ta oli mitmeid mu sõpru enda sõbraks lisanud siis hakati minultki küsima, et kas tean seda poissi. Et saadab nudesi, tahab seksida ning armastab. Mitmed on teda seepärast ka blokeerinud ning ehk pidanuks seda minagi tegema.
 
Tean, et seks 14-aastasega on EV seaduse järgi lubatud kuid alaealise pildid... isegi messengeri keskkonnas pole minu jaoks turvaline.
Kuid aeg jõusid kätte sinnamaale kus tahtis minuga taas kohtuda. Kuna mul selleks päevaks olid omad plaanid siis keeldusin sellest kuid sain vastuseks ähvardusi kus lubas minust kollasele lehele teatada. Paraku saatsin ta seda enam pikalt.
 
Kuid see on vaid algus. Üks mu hea sõber rääkis oma kokkupuutest temaga. Poiss saatis nudesi ning tahtis seksida. Kuid sai vastu bloki. Kuid noormees oli nii tige, et hakkas teda oma fb lehel laimama. Nüüdseks, läbi advokaate kasutades, on kogu laim eemaldatud kuid kahju on siiski juba tehtud.
Antud noormees reklaamib end kõikjal omaenda nimega ning tunnistab vabalt ka õiget vanust. Kas talle on ka reaalselt keegi maksnud- ma ei tea. Kuid olen üsna kindel, et avalikult tutvumisportaalides oma nime kasutades on ta leidnud mitmeid "kommionusid". Annan ka manuse screenshotist tema kuulutuse kohta.

Rääkisite kord kuidas täisealised mehed alaealisi poisse ahistavad. Kuid ehk räägite ka vastupidisest olukorrast mis võib olla veel suurem probleem me ühiskonnas.
Noored teevad praegu juba kõik mis võimalik, et raha teenida. Eriti otsivad sellised noored tuntud inimesi, et nende kaudu pisut kuulsust koguda.
Ma tõepoolest ei tea kas see lugu huvitab teid või läheb kellelegi korda kuid mõelda tasub sellele ikka.
 
Jaksu teie tegemistes soovides,

Kommentaarid

Kommentaare 2
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Mina Olen 11:43 12. juuli 2018
Hea Katrin!

Ära lase ennast petta!
Miks peab üks mees üldse 14 aastase poisiga sõbraks saama?

Reaalsus! Alati mõtle, mis on reaalsus ja kui ise järele ei jõua, siis küsi julgelt teistelt (nagu antud teema). Sest kui kõik on nagunii Üks, siis teiste arvamus on ka Sinu arvamus, lihtsalt teisest vaatenurgast!
Mina Olen 11:48 12. juuli 2018
Toon näite: Kui ma olen nt 38 aastane mees ja mulle pressib fb 14 aastane tüdruk, siis ilmselgelt ma pöördun ta vanemate v sotsametniku poole ja palun oma lapse vaimse tervisega tegeleda ja blokeerin ta ära. Miks peaks see meestevahelise armastuse puhul teisiti olema? Reaalsus! Ära lase ennast petta!