KORTERIÜHISTU HÄDA ELEKTRIKUGA

18:22 11. juuli 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

„Kuuuurijale“ saabus vihje anonüümseks jääda soovinud allikalt, et kodanik nimega Endrik Kull on lubanud paigaldada ühistule uue elektrisüsteemi, aga siiani pole seda tehtud.

Allika sõnul on makstud Endrik Kullile 1380 eurot ja töö tegemist oodatud juba 5 nädalat. „Kuuuurijaga“ rääkinud allikas ütleb, et meest on üritatud ka korduvalt telefonitsi kätte saada, aga see ei ole õnnestunud.

„Kuuuurija“ püüdis Endrik Kulli nädala jooksul kätte saada, et küsida temalt korteriühistule võlgu jäänud summas osas selgitusi. Mehe telefon oli pidevalt väljalülitatud ja ta ei vasta ka e-kirja teel.

Korteriühistu kellele Kull võlgu jäi, soovib inimesi hoiatada härra Endrik Kulli eest ja mitte maksta talle enne raha kui töö on tehtud.


Kommentaarid

Kommentaare 2
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ergo 10:45 09. august 2018
See mees on Järvamaa suurvõlglane,pätt ja kelm, petab kõiki nii kuidas saab.Mitu korda kohtusse antud tsiviilasjadega(võlad, kelmused, pettused)Tegutseb Koerus, Paides, Türil.Vahepeal oli Pärnus, sekeldused spordiorganisatsioonidega ja Pärnu jahtklubiga- hetkel varjab ennast vanemate juures Mustamäel ja otsib uusi ohvreid Tallinnas.Tegutseb erinevate mtü ja äriühingute nimede alt, nt Sc Barrel, QjaL Engineering jne.
Endrik 18:42 09. august 2018
Anonüümses keskkonnas on kahtlemata mugav "tatti pritsida" aga kui sul on midagi oma väidete tõestuseks, siis pane need teele. Ei varja ma ennast kusagil, elan rahulikku elu, olen äraütlemata avatud ja vastus käesoleva artikli kohta tuleb pikk ja põhjalik ühes piltide ja materjalidega tehtud töödest aga seda otse toimetajale. Pigem tuletan meelde, et tegemist on laimuga ja sellisel tegevusel on tagajärjed. Paraku ei vasta nimetatud artikli sisu tõele mitte millegi muuga peale selle, et tehingu summa oli tõepoolest selline aga autor on jätnud välja toomata tehtud tööd ja tarnitud materjalid ning muud üksikasjad, mis ei anna õigust selliselt käituda. Lugupeetud Ergo, kes sa selline oled, et lubad omale säärast laimu, süüdimatu või oled üks nendest, kes ise võlgu on ja nüüd püüad oma enesetunnet kuidagi "tati pritsimisega" parandada? Kontrolli ikka enne fakte, kui taaskord midagi nii originaalset üritad öelda, sest sinu retoorikast võib järeldada, et kirjeldasid siin pigem ennast aga mitte mind. Jõudu ja tarkust!