LUKSUSLIK VEEBIPOOD ON PETNUD SADU INIMESI Hoiatus

18:23 10. juuli 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

„Kuuuurijale“ saabus täna taas vihje ühe petisest netikaupleja kohta.

Anonüümseks soovinud allikas ostis aasta tagasi, 8.oktoobril endale nahkjaki hinnaga 165.00 Fashaddictshop.ee veebipoest. „Alguses tundus natukene kahtlane, et meilile ei tulnud otsest kinnitust tellimuse kohta. Otsustasin siiski natukene oodata,“ sõnas allikas.

Kui möödas oli kuu aega ja lubatud tähtaeg ületatud, pöördus allikas müüja poole. Müüja vastas, et läheb veel paar nädalat aega, aga ise sellest ei soostunud ostjat teavitama. „Ootasin veel ühe tarneaja ja siis palusin raha tagasi,“ ütles allikas. Müüja tõi vabanduseks, et nad panid suure summa suure tellimuse alla, said petta ja pole seda tagasi saanud.

„Suhtlus oli koguaeg pigem selline mõnitav,“ lisab allikas, kes pöördus seejärel Tarbekaitseametisse, kes seepeale sulges veebipoe ja tegi teavituse petturite kohta. Kahjuks aga midagi ei muutunud, ütleb allikas, sest Facebookis müüdi ikka rõivaid edasi. „Fashaddict ütles, et nende pood on suletud ja maksavad raha inimestele tagasi,“ ütleb allikas, kelle sõnul pole ohvrid oma raha tagasi siiani saanud.

Küsisime ka kommentaari Tarbijakaitseametilt, kes kinnitas, et Fashaddict OÜ on lisatud musta nimekirja(https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/node/46877), kus on ta tänaseni. Samuti on tema veebileht(fashaddictshop.ee) suletud tarbijakaitseameti korraldusel ja suletud ka Facebooki leht. Äriregistri andmetel ei ole Fashaddict OÜ suletud. Avaldusi tarbijavaidluste komisjonile on kokku esitatud 36.

Allika sõnul tegutseb pettur edasi Bianca.ee veebilehel ja Instagramis nimega Bianca kollektsioon. Üritasime Bianca.ee kontaktnumbrilt kedagi tabada, aga kahjuks on telefon välja lülitatud ja meilidele ei vastata.

Kuuuurija hoiatab kõiki petturi eest ja loodab, et ohvrid saavad oma raha tagasi!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!