VÕTMETUNNISTAJA RÄÄGIB, MIS TEGELIKULT JUHTUS TAAVI SÕNAJALA TULISTAMISE HOMMIKUL Kuula kõnelindistust

20:42 08. juuli 2018
Allikas: Kuuuurija.ee

„Kuuuurijaga“ võttis ühendust Taavi Sõnajala tulistamise võtmetunnistaja. Noor naine soovis täielikku anonüümsust, kuid soovis, et avalikkus kuuleks, mis tegelikult koha peal juhtus.

“Asjad polnud päris nii nagu ajakirjanduses on siiani kirjeldatud,” rääkis naine Katrin Lustile. “Ma olin koha peal ja nägin kõike, mis juhtus. Taavi ründas esimesena tegelikult,” ütles ta, “Kui Taavi tulistas oleks ta võinud vabalt tulistada ka meid sõbrannaga. Relv oli suunatud meie suunas ja mees keda ta tulistas oli meie taga.” Naine lisas, et kui Delfis kirjutati, et Taavit ründas korraga neli inimest, siis ka see ei vasta tõele. “Tal oli konflikt ühe mehega. Seda küll ei olnud, et neli inimest peksis teda,” väitis ta.

Avalikkusele väideti ka seda, et Taavi hoidis peksjat politsei tulekuni kinni. “Mina nägin, et ta ajas seda meest ümber auto relvaga taga ja see mees jooksis ta eest ära, et mitte saada uut kuuli.”

Noor naine on küll juhtunus võtmetunnistaja, kuid millegipärast pole politsei teda tänaseni üle kuulanud. “Nad lubasid mu üle kuulata, aga minuga pole tänaseni ühendust võetud!” märkis ta.

Kuula Katrin Lusti intervjuud Taavi Sõnajala tulistamisintsidendis.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!