VAATA PILTE JA SMSE: TUULI-LY JÄI TARTU JUUKSURILE VÕLGU

21:15 30. aprill 2018

"Kuuuurija" poole pöördus murelik ettevõtja seoses Tuuli-Ly Luiga maksmata arvega iluteenuste eest.
"Kuuuurija" avaldab kirja muutmata kujul:

Kirjutan Teile murega seoses tuleval nädalal (30.04) eetrisse mineva looga. Lugu on seotud tütarlapsega nimega Tuuli-Ly Luiga.

Minu juures Tartus käis see naisterahvas paigaldamas juuksepikendusi (15.04), mille eest maksmisest ta nüüd sujuvalt kõrvale hoiab. 

Mulle praeguseks hetkeks tundub, et just täpselt selle saate jaoks tal nende juuksepikenduste paigaldusega nii kiire oligi :/
Summa 481€ on minule kui väikeettevõtjale suur rahaline kahju :(. (lisan oma tehtud töö pildi manusesse). 

Ilmselt polnud tal algusest peale plaanis nende eest maksta, sest juuste eest soovis ta maksta arvega (mida ta mainis mulle alles siis, kui töö oli tehtud) ja ma usaldasin teda ja andsin talle makse tähtajaks 2 päeva(17.04).

Kui 2 päeva oli möödas ja tuletasin talle meelde, et ootan endiselt laekumist, tuli mulle vastuseks, et maksab mulle 10 päeva pärast ja et vaadaku ma kindlasti Kuuuurijat. Kirjutas veel: "Mul olid sekundiga ootamatud väljaminekud." Lisas veel: "Kõik minu inimesed kiidavad sinu tööd ja isegi Katrin Lust ütles: appi kui kaunis, kes need juuksed pani???" (Panen meie sõnumi vahetuse ka manusesse). Igatahes tänaseks päevaks ei ole ka tema tema telefoni nr kasutusel ja minu meilidele ta ei vasta.

Uurisin veel välja kus salongis neiu töötab ja sain üllatuseks vastuse, et enam ta ei tööta Sim salongis. Töösuhe selle salongiga oli lõppenud mõned päevad tagasi (22.04).
Olles salongile ära rääkinud oma loo, sain nende poolt järgmise vastuse:

Tere,
Meie kogemus ütleb pigem,et Tuuli jätab endast seljataha võlad ning sinna need jäävad. Vaimselt ebastabiilne,kohusetundetu jne.
Siiralt kurb kuulda,et saite kannatada kuid meil ei ole seda võimalik oma õlgadele võtta. Imestasime kuidas on tal võimalik juuksepikendused panna, kuna tema rahaline seis seda ei võimalda...
Öelge hüvasti oma rahaga ja vaadake KUUURIJAT!
Tunnen teile kaasa,pikendused on teie rahaline häving...😔

Nagu ma aru saan, siis Teie saatesse pöördus Tuuli kui ohver ja kannataja, kuid minu kurb kogemus näitab, et tegemist pole kaugeltki nii süütu naisterahvaga nagu paistab.
Igatahes lugu on totter ja muidugi õpetlik, et ei tohi usaldada pealtnäha kaunist ja süütut naisterahvast.

Tervitustega, 

Eelika Hammer


Kommentaarid

Kommentaare 0
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!