HANNES OLLI: RAHAST RÄÄKIDES TULI VASTUSEKS HOOPIS PILT

20:15 30. aprill 2018
Allikas: TV3Play
Advokaat Hannes Olli räägib täispikas intervjuus oma versiooni, kuidas tema silmis keerulised suhted Luigaga arenesid. Olli sõnul on just tema langenud võrgutava Tuuli-Ly ohvriks, mille tõttu ähvardab murest murtud Ollit Eesti Advokaatide Liidust väljaheitmine.

Kommentaarid

Kommentaare 6
Sinu nimi:*
Telefon:
Kommentaar:*
:D 22:59 30. aprill 2018
Hästi "õnnelik" pereelu on :D :D :D :D :D :D :D
Olga Kond 00:03 01. mai 2018
Mul on ausalt siiralt kahju Hannes Ollist. Kuidas ta lasi ennast ära petta sellisel aferistil? Kui see saatis talle siivutuid fotosid samal ajal, kui väitis, et oli lahutusest täiesti endast väljas, oleks advokaat pidanud kohe ohtu haistma ja aru saama, et see pole õige klient! Ta oleks pidanud kohe loobuma sellise kliendi kaitsmisest. Lasta nii rumalal viisil oma karjääri ära rikkuda sellisel alatul olevusel !! Oi õnnetud mehed, kes lasevad naistel endaga manipuleerida !!
Ramon Polakes 01:13 01. mai 2018
Leidub ikka haigeid naisi!! Kahju lihtsalt advokaadi härrast.
kreisi 15:37 01. mai 2018
Häbi naissoo pärast!
Mac 16:26 01. mai 2018
Kas panite saatevideos tähele fakti, et asja ilmsiks tulekul lõpetas Hannes Olli tööandjaks olev Raivo Laus temaga töölepingu päeva pealt kutse-eetika rikkumise tõttu. Ahahhaa, hea nali. Samal ajal aga on kõik teised sama büroo advokaadihärrad, kes lausa kriminaalseid tegusid toime on pannud, ikka endiselt rõõmsalt ametis. Seda tõendab juba ainuüksi see, et nende fotod on advokaadibüroo Laus & Partners kodulehel tänase päevani üleval, Hannes Olli andmed olid juba eelmisel nädalal sealt kadunud. Kuidas siis selline ebaõiglus ja mittevõrdväärne kohtlemine? Siit saab teha ainult ühe järelduse - teised tegutsesid Lausi isiklikul teadmisel ja juhtimisel, Olli aga mitte.
Ene Priks 14:31 02. mai 2018
Eile saadet vaadates,olin raudselt Olli poolt. Täna lugedes kommentaare,nägin,et kõik on Olli poolt. Mehele võiks ikka jätta võimalus kuskil mujal advokaadibüroos töötada.Ta pole ju mõrvar,et sellise otsuse langetate. Eksimine on inimlik. Ma ei näe tõesti nii ränka süüd . Sama arvasid ka minu kõik töökaaslased.Pea püsti,hannes. Igal oinal oma mihklipäev kord!